לאחר תקופה שבה הייתי עצמאי חיפשתי רואה חשבון שיהיה בן אדם מקצועי עם סבלנות וזמינות. הגעתי לחגי דרך המלצות ובמהלך השנים שחגי מלווה את העסק שלי , אשר גדל והתרחב , נוכחתי לגלות אדם נעים ומקצועי, זמין ושירותי שתמיד מוצא פתרונות ומסביר הכל בצורה ברורה וזאת בזכות האכפתיות הרבה שלו. אני ממליץ על חגי כרואה חשבון שניתן לסמוך עליו הן מקצועית והן אישית .

שחר סנדורוב , קציר

ענייננו נדון בבית משפט שנים ארוכות. נתבקשנו להגיש דו"ח של רו"ח בהתראה קצרה. קיבלנו המלצה על חגי ערבה והפקדנו בידיו את הכנת והגשת הדוח המבוקש. חגי נרתם מיד למשימה ועבד ימים כלילות על מנת להגישו בזמן ובאופן מקצועי. הדוח שלו התקבל ע"י בית המשפט ובחקירה נגדית שהוא עבר ע"י סוללת עורכי דין ורואי חשבון הוא הגן בתקיפות ובמקצועיות ועמד איתן , רהוט וקוהרנטי יש לו חלק ארי בניצחוננו בתיק. תיק נוסף שהועבר לטיפולו של חגי - חברתי הגישה תביעה נגד מקום עבודתה שם נוצלה באופן מחפיר ולא קיבלה את זכויותיה המגיעות לה בחוק. במקום זה עובדים אנשים חלשים ושקופים. סיפרתי לחגי על מצבה הכלכלי הקשה וביקשתי את עזרתו והוא נענה מיד לעזור בכל אשר תצטרך וזאת ללא בקשת תמורה אלא רק בעתיד , באם תזכה.. זהו מעשה חסד המעיד על טיבו של אדם על כך אנו מודים ומאחלים לו הצלחה רבה

רחל ואלישע נפשי, מושב אחיטוב

מכתב תודה: לכ' רו"ח ומשפטן חגי ערבה, שלום רב. ברצוני להודות לך על עבודתך היסודית שביצעת עבורנו כרו"ח מומחה במינוי בימ"ש מחוזי ב"ש. לכל אורך הדרך ידענו שאפשר לסמוך על המקצועיות, היסודיות והאנושיות שלך. ליווית אותנו תקופה ממושכת כאשר אנו לקראת סיום שלב בתביעה משפטית ובזמן שאורך הרוח שלנו קצר עקב זמן תביעה ממושך. ביצעת עבודה יסודית ומדוייקת, עקבית ומפורטת בסיכומך את התחשבנות החברה ועל סמך חוות דעתך המקצועית אנו ממשיכים הלאה בתיק זה. אנא אל תהסס להפנות אלי כל לקוח אשר מעונין בשירותך.

עומרי פולק

כשהכרתי את חגי היה לי חוב של 18,000 ₪ לביטוח לאומי . חגי עזר לי עם הצמדת הריבית והחובות מול הגוף הדרקוני הזה וצמצם את החוב ל 7,500 ₪ . כל בעיה שיש לי - החל מהמוסדות הגדולים וכלה בהעסקת עובדים ..יש לי רו"ח שמסדר לי את הבלאגן.

נעמה ים מזור , סניף הדואר עמק חפר

קצת על חגי ערבה היקר: כלקוח וכאדם אני פורס את מה שאני מרגיש לגבי רואה החשבון שלי ושל אישתי . חגי בשבילנו הרבה מעבר לרואה חשבון , הוא מדריך אותנו ודואג לנו בכל צעד וצעד בעסקים. הוא רואה את התמונה הכוללת ורואה קדימה ומכוון אותנו כבר מעל 4 שנים. חגי הוא חבר אמיתי שאתה יכול לדבר איתו פתוח ועדיין להרגיש בטוח. אנחנו אוהבים ומכבדים אותו על כל הליווי המקצועי ללא עוררין. זו זכות לדעת שיש לך אדם כמו חגי בחיים .

רן תנעמי , חדרה

אני כאן בשבילך!

טלפקס: 04-8533177
טל נייד: 054-6596890